
Geschenkverpakking
Boon Oude Geuze Geschenkverpakking
België - Geschenkverpakking 75CL 7%
Oude Geuze Boon is krachtig van smaak, heeft gerijpt op eikenhout en heeft een alcoholpercentage van 7%. Lambiek bier wordt na hergisting op de fles 'oude geuze' genoemd en krijgt na enkele maanden flesrijping zijn fijne smaak.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Boon Oude Geuze Geschenkverpakking
Fruitige pompelmoes- en kaasachtige smaak met de smaak van muskaatdruiven. Stevige bier, typerend zijn de zure en droge eik smaken. Lichtgeel-amber, bekroond met een stevige schuimkraag. De afdronk is lang, droog en intens. Nu te verkrijgen in geschenkverpakking met speciaal glas!
Inhoud | 75 Centiliter |
Alcoholpercentage | 7% |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Ons verhaal
Brouwerij Boon is sinds 1975 in handen van Frank Boon, die daarmee een echte revival van authentieke lambiek en geuze inluidde. Maar de eerste sporen van de brouwerij gaan terug tot 1680, met een hoeve en brouwerij-stokerij in Lembeek.