Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Chouchou
Bisous in PET
Frankrijk

Zacht & Fruitig

Handig voor buiten

9. Normaal 9.99 Jouw Premium prijs

Bisous in PET

Frankrijk - Grenache, Cinsault, Syrah 2024 75CL 12,5%

Alles over Bisous in PET

Let op: dit is een plastic fles, ideaal om mee te nemen!

Deze blend van 40% grenache, 30% syrah, 30% cinsault levert een heerlijke, fruitige, lichtgekleurde rosé op, exemplarisch voor de Provence. Lekker bij zomerse gerechten. 

Zalmroze in het glas. De zon die zachtjes kust. De geur van lavendel in de verte. Dat gevoel, dat is Bisous, dé rosé waar je deze zomer niet omheen kan. Bisous is, net als het grote zusje ChouChou, een wijn van het ondernemende duo Nicolette van Dam en Bas Smit. Een blend van Grenache, Syrah en Cinsault - oftewel, de heilige drie-eenheid van top-rosé. Eerste slok? Rijpe aardbei, een vleugje witte perzik, wat citrus voor de spanning en een subtiele hint van Provençaalse kruiden. Strak, fris maar ook spannend. Een rosé die niet alleen heerlijk doordrinkt, maar die jou in gedachten meeneemt naar een zonovergoten terras aan de Côte d’Azur. Strand, voeten in het zand, zonnebril op en genieten. Zomerse elegantie in een fles. Of zoals de naam al zegt: een kus die je blijft proeven.

Bisous in PET

2024 75CL - 12,5%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen

Mening van een expert

En dan krijgen we opeens kussen van onze lieveling – chouchou – op de proeftafel. Presenteert zich bijzonder gul. Als een echte ‘vin de glouglou’. Met gesuikerde frambozen, aalbessenslingers en aardbeienmilkshakes. Wulps, vriendelijk, lacherig. Niet al te serieus, maar wel serieus lekker.

Alles over Bisous in PET

Smaak

fruitig

Lekker bij

aperitief , sardientjes en vis

Ons verhaal

Provence
icon
Frankrijk, Provence
Bisous Frankrijk, Provence

ChouChou (de eerste wijn van Bas en Nicolette, een Côtes de Provence) heeft er een speels zusje bij! Bisous is een heerlijke Mediterraanse rosé die de charme van Zuid-Frankrijk vertaalt naar een frisse, lichte twist.

 

Anderen kochten ook

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen

Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.