STROH rum is in 1832 ontstaan in Oostenrijk. De rum is gemaakt van een suikerrietmelasse en smaakt naar vanille met een vleugje sinaasappel.
Recept
Mix - 2 personen
Bereiding Strohpresso
Meng 25 cl melk, 25 cl ongeklopte slagroom, 150 g suiker en 1 zakje (8 g) vanillesuiker. Warm op en roer tot de suiker is opgelost.
Schenk koffie bij het mengsel. Voeg 5 cl Strohrum toe. Garneer met chocolade cornflakes.
Bereiding ApfelStrohdel
Verhit 40 cl appelsap, voeg 2 tl kaneel en 2 tl bruine suiker toe. Warm op tot de suiker is opgelost en laat de drank afkoelen.
Voeg 6 cl Strohrum toe en schenk uit. Garneer met een schijfje appel.
Bereiding Strohkolade
Klop 10 cl slagroom op met 1 tl vanillesuiker. Voeg 4 cl Strohrum toe.
Verwarm 20 cl melk met 4 el cacao en 2 tl vanillesuiker. Voeg al roerende nog 20 cl melk toe. Schenk uit en schep de room erop. Garneer met cacaopoeder.
Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.
Maira
Digitale adviseur Maira
Maira is de digitale adviseur van Gall & Gall, geïnspireerd op oprichtster Maria Gall (1884).
Ze helpt je bij het vinden van de perfecte wijn op basis van jouw smaak, moment of gerecht. Je kunt vragen stellen, persoonlijk advies krijgen en nieuwe wijnen ontdekken. Maira leert van elke interactie en wordt steeds slimmer.
Zo werkt het:
Stel een vraag of kies een optie.
Maira doet suggesties op basis van onze productdatabase.
Verfijn je vraag voor beter advies.
Tip: sla de geadviseerde producten op als favoriet.
Je kunt de adviezen opslaan in je profiel.
Maira kan foutief advies geven waarvoor Gall & Gall niet aansprakelijk is. Controleer altijd zelf de informatie, vooral bij allergieën. We verwerken ook persoonsgegevens; meer informatie vind je in ons privacybeleid.
Maira gebruikt AI om je te helpen. Zie je iets dat niet klopt? Typ je feedback in het gesprek.