
Royal red
2e halve prijs
Alasia Barbaresco
Oorsprong - Italië 2015 75CL
Barbaresco is de koningin van Piemonte. De wijnen zijn altijd gemaakt van 100% nebbiolo en hebben een stevig karakter met aardse tonen, viooltjes, rozen, truffel en teer. Wijn voor aan tafel.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Alasia Barbaresco
Een wijn gemaakt van de Nebbiolo druif in Piemonte met een zeer stevige smaak. Deze wijn heeft van alles veel. Veel smaak, veel zuren, veel concentratie en heerlijke aardse tonen, kenmerkend voor de nebbiolodruif. Deze wijn kan door z'n karakteristieken echt het beste bij een maaltijd met rood vlees of wild gedronken worden.
-
Franka van Eijk
Gekozen voor de match met Wagyu beef. Echt een hele goede combi. Mooie diepe wijn.
De nebbiolo druif geeft wijnen met delicate aroma's én straffe tannines. Serveer bij wild of truffelrisotto.
Beschrijving | Deze wijn heeft van alles veel: veel smaak, veel zuren, veel concentratie en heerlijke aardse tonen. Een echte nebbiolo-wijn! |
Inhoud | 75 Centiliter |
Soort | nebbiolo |
Ingrediënten | Contains sulfites |
Allergie-informatie | Sulfur Dioxide and Sulfits |
Oorsprong | Italië |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Decanter
Wine Enthusiast
De Grote Hamersma
Ons verhaal
Matteo Ascheri Azienda Agricola is een Piemontees wijnbedrijf met een eigenwijze wijnmaker. Hij gelooft namelijk niet in de nieuwste snufjes en technologieën. “Een goede wijn maak je met gezond boerenverstand en verder heb je maar te dealen met de omstandigheden van het oogstjaar.” Dit zorgt ervoor dat de wijnen van Ascheri een goede natuurlijke balans hebben. Ze zijn eigenzinnig, uitzonderlijk en gemaakt met liefde. En dat proef je terug in de wijn. De winery van Ascheri is gelegen in het dorpje Bra, het epicentrum van de wereldwijde slow food beweging.