
Calvados
Boulard Pays d'Auge Grand Solage
Frankrijk - Calvados 70CL 40%
Boulard Grand Solage Pays d'Auge Calvados: altijd dubbele distillatie, wat voor kwaliteit en complexiteit staat. Grand Solage wordt 3 tot 5 jaar gelagerd op reusachtige eikenhouten vaten van 4.500 liter.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Boulard Pays d'Auge Grand Solage
Boulard Grand Solage Pays d'Auge Calvados: altijd dubbele distillatie, wat voor kwaliteit en complexiteit staat. Grand Solage wordt 3 tot 5 jaar gelagerd op reusachtige eikenhouten vaten van 4.500 liter.
De smaak is fruitig, intens appel met een lichte vanille toon. Ideaal voor longdrinks of gebruik in de keuken; voor het wellen van de rozijnen in de appeltaart of een Calvados saus bij een gerecht.
Inhoud | 70 Centiliter |
Alcoholpercentage | 40% |
Ingrediënten | Ingrediënten: water, alcohol, suiker, glucose, natuurlijke aroma's. |
Oorsprong | Frankrijk |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.