Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Pannier
Champagne Pannier Demi-Sec
Frankrijk -17%

Champagne

24. Normaal 29.99

Champagne Pannier Demi-Sec

Frankrijk - Chardonnay, Pinot noir, Pinot meunier 75CL 12%

Alles over Champagne Pannier Demi-Sec

Een Demi-Sec champagne heeft meer suikers dan een droge Brut. Dat maakt dit de ideale mousserende wijn om te schenken bij nagerechten met fruit. Ook de perfecte champagne voor bij oliebollen.

Een super voordelige champagne, heerlijk bij oliebollen! De meeste Nederlanders drinken Champagne tijdens Oudjaarsavond. En soms valt de smaak van deze droge Champagne dan tegen. Waarom? Omdat die zoete oliebol erbij gegeten wordt. Drink een demi-sec bij een oliebol! Dan smaken Champagne en oliebol vele malen lekkerder. Een kroon op oudjaarsavond!

Champagne Pannier Demi-Sec

75CL - 12%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen
  • Bekijk Winkelvoorraad
    Altijd gratis ophalen in de winkel of: Bekijk Winkelvoorraad
  • Alles over Champagne Pannier Demi-Sec

    Smaak

    zoet en gele appel

    Lekker bij

    oliebollen en fruitdesserts

    Ons verhaal

    Pannier
    Pannier
    Pannier Pannier
    Opgericht in de late 19de eeuw door Louis - Eugene Pannier , werd dit huis overgenomen in 1971 door een coöperatie. Deze coöperatie bezit nu 600 ha wijngaarden , voldoende om te kiezen tussen veel verschillende cuvée's voor de beste blend!

    Anderen kochten ook

    Recent bekeken

    • icon
      Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
    • icon

      Gratis bezorging vanaf € 55,-

    • icon
      Veilig betalen

    Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.