Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Disaronno
Disaronno Velvet

Creamlikeur

23.

Disaronno Velvet

Italië - Creamlikeur 70CL 17%

Alles over Disaronno Velvet

Disaronno Velvet, de unieke smaak van 's werelds favoriete Italiaanse likeur met een fluweelzachte romige melksmaak. Geniet van deze heerlijke likeur met een zachte smaak van melk en amandel. Drink Disaronno Velvet gekoeld, bij voorkeur geserveerd met ijsklontjes.

Disaronno Velvet

70CL - 17%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen
  • Bekijk Winkelvoorraad
    Altijd gratis ophalen in de winkel of: Bekijk Winkelvoorraad
  • Alles over Disaronno Velvet

    Ons verhaal

    Italië, Saronno
    Italië, Saronno
    Saronno Italië, Saronno
    Geproduceerd door Illva Saronno S.p.A. I.L.L.V.A.: Industria, Lombarda, Liquori, Vini & Affini, opgericht op 23 juli 1947 en is sindsdien volledig in eigendom van de familie Reina. Sinds de jaren ’90 is Dhr. Augusto Reina CEO van Illva Saronno. Illva Saronno is de moedermaatschappij van een diverse groep die alcoholische dranken (wijn, likeuren en spirits), ijs, gebak en optische lenzen produceert. Naast het bekende merk Disaronno, produceert het bedrijf ook Artic en Mardarinello.

    Anderen kochten ook

    Recent bekeken

    • icon
      Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
    • icon

      Gratis bezorging vanaf € 55,-

    • icon
      Veilig betalen

    Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.