
aged tawny
Dow's Aged 20 Years Tawny
Portugal - aged tawny 75CL 20%
Deze rijke en volle Tawny Port is een blend van wijnen met een gemiddelde leeftijd van 20 jaar. Je herkent de smaak van krenten, noten en specerijen. Drink hem op ongeveer 12 graden.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Dow's Aged 20 Years Tawny
Een tawny port rijk en vol van smaak. Je herkent rozijnen en fruit. Deze port kan direct gedronken worden, extra rijping op de fles is niet nodig. Zilveren médaille winnaar op de International Wine Challenge!
-
Goede port, smaakvol
B Reede
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Heerlijke port. Bijna stroperig
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Deze was echt TOP, geweldige smaak.
Peter Hoeben
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Zo lekker zacht. Geweldig lekker.
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
De ontvanger was blij met deze port en heeft er van genoten
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Niet te zoet, heerlijk
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Mijn favoriete Port
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Prachtige volle port. Mooi van kleur e n smaak
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
Beschrijving | Een tawny port rijk en vol van smaak. Je herkent rozijnen en fruit. Deze port kan direct gedronken worden, extra rijping op de fles is niet nodig. |
Inhoud | 75 Centiliter |
Alcoholpercentage | 20% |
Ingrediënten | Contains sulfites |
Allergie-informatie | Sulfur Dioxide and Sulfits |
Oorsprong | Portugal |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Int. Spirits Challenge (ISC)
Ons verhaal
De Engels-Schots-Portugese wijnfamilie Symington is een begrip in de Portugese Douro vallei. De familie bezit een groot wijngaardareaal en ze brengen port op de markt onder verschillende merknamen. Hiervan is Dow’s een van de bekendste in Nederland. De Douro en Porto zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. De portdruiven groeien namelijk in de Douro vallei. De wijnen rijpen uiteindelijk in de Lodges in Villa Nova de Gaia, gelegen aan de overzijde van de rivier de Douro in de stad Porto. Twee van de beste wijngaarden in de Douro behoren tot Dow’s: Quinta Senhora da Ribeira en Quinta do Bomfim. Deze werden aangekocht in 1890 and 1896, waarmee Dow's een van de eerste porthuizen was die investeerde in premium wijngaarden.