Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Jean-Claude Boisset
JC Boisset Bourgogne Chardonnay
Frankrijk

Verfijnd & Fruitig

16. Normaal 16.99 Jouw Premium prijs

JC Boisset Bourgogne Chardonnay

Frankrijk - Chardonnay 2023 75CL 12,5%

Alles over JC Boisset Bourgogne Chardonnay

100% chardonnay afkomstig van wijngaarden op de Côte de Beaune en zuidelijker gelegen gebieden. Rond en tegelijkertijd fris en verfijnd. Met subtiele invloeden van het eikenhout.

Afkomstig van wijngaarden op de Côte de Beaune en wijngaarden zuidelijker gelegen. De smaak is rond en tegelijkertijd fris en verfijnd. De wijn is op eikenhouten vaten vergist, maar hiervan was slechts 10% nieuw. Het resultaat is dat deze wijn niet de nadrukkelijke kenmerken van houtlagering heeft, maar subtiele nuances. Drie grote wijnmannen proefde voor een testpanel van Decanter 83 witte wijnen uit de Bourgogne. Stephen Brook, Jason Haynes en Jasper Morris kozen deze wijn alle drie voor hun top drie! Decanter beoordeelde de wijn met 92 punten.

JC Boisset Bourgogne Chardonnay

2023 75CL - 12,5%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen
  • Bekijk Winkelvoorraad
    Altijd gratis ophalen in de winkel of: Bekijk Winkelvoorraad
  • Alles over JC Boisset Bourgogne Chardonnay

    Smaak

    crèmig, fris en verfijnd

    Lekker bij

    het aperitief

    Ons verhaal

    Frankrijk, Bourgogne
    Frankrijk, Bourgogne
    JC Boisset Frankrijk, Bourgogne
    ‘When people are silent, the earth can speak.’ Dat is het motto van Bourgogne producent Jean-Claude Boisset. Daarmee wordt bedoeld dat je als wijnmaker niet te veel trucs moet uithalen met de wijnen. Op die manier kan je het beste de kenmerken van de bodem terug proeven in je glas. Inmiddels staat de tweede generatie aan het roer: zus en broer Nathalie en Jean-Charles Boisset treden in de voetsporen van vader Jean-Claude. Ook zij maken wijnen die zich kenmerken door elegantie en een puur karakter, waarbij de nadruk ligt op de herkomst van de wijn.

    Anderen kochten ook

    Recent bekeken

    • icon
      Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
    • icon

      Gratis bezorging vanaf € 55,-

    • icon
      Veilig betalen

    Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.