Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van M. Chapoutier
M. Chapoutier Crozes Hermitage
Frankrijk

Ferm & Stevig

20. Normaal 20.99 Jouw Premium prijs

M. Chapoutier Crozes Hermitage

Frankrijk - Syrah 2022 75CL 13,5%

Alles over M. Chapoutier Crozes Hermitage

Hermitage wordt ook wel gezien als de Grand Cru van de noordelijke Rhône. De aparte appellatie Crozes-Hermitage grenst aan Hermitage. Letterlijk en figuurlijk.

Hermitage wordt ook wel gezien als de Grand Cru van de noordelijke Rhône. De aparte appellatie Crozes-Hermitage grenst aan Hermitage. Letterlijk en figuurlijk. Beide wijnen worden altijd gemaakt van syrah. Crozes-Hermitage is al een stuk jonger op dronk. In het geval van deze wijn van de biodynamische pionier en topproducent Chapoutier rijpt een deel van de wijn op eikenhouten vaten. Je proeft donker bessenfruit met leer, zwarte peper en een fruitige afdronk. Heerlijk bij stoofpotten en wild.

M. Chapoutier Crozes Hermitage

2022 75CL - 13,5%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen
  • Bekijk Winkelvoorraad
    Altijd gratis ophalen in de winkel of: Bekijk Winkelvoorraad
  • Alles over M. Chapoutier Crozes Hermitage

    Ons verhaal

    Frankrijk, Côtes du Rhône
    Frankrijk, Côtes du Rhône
    Maison M. Chapoutier Frankrijk, Côtes du Rhône

    Michel Chapoutier is een iconische pionier en visionair uit de Rhône. Hij verbouwt zijn wijngaarden al decennialang volgens de biodynamische wijnbouw. Lang voordat biowijnen populair werden. In 1994 introduceerde Chapoutier als eerste wijnmaker ter wereld etiketten met braille. Michel Chapoutier werd door het toonaangevende wijnmagazine Wine & Spirits een levende legende genoemd. Robert Parker’s Wine Advocate waardeerde de afgelopen jaren vijf van zijn wijnen met de maximale score van 100 punten. Zijn dochter Mathilde Chapoutier produceert ook wijn. Samen met Mathilde maakt Michel Chapoutier wijn in Frankrijk, Spanje, Portugal, Duitsland en Australië.

    Anderen kochten ook

    Recent bekeken

    • icon
      Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
    • icon

      Gratis bezorging vanaf € 55,-

    • icon
      Veilig betalen

    Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.