
Fruit Smoothie
M. Chapoutier Rouge Clair
Frankrijk - Grenache noir, Syrah 2024 75CL 11,5%
Alles over M. Chapoutier Rouge Clair
Lichtrode wijn met het karakter van de wijnen uit de Rhône. 80% grenache zorgt voor karakter, 20% syrah voor kruidige fruitigheid. De wijn is makkelijk drinkbaar. Serveer hem licht gekoeld bij lichte gerechten. Lekker om koel of zelfs met wat ijs te serveren.
Ongecompliceerde wijn noemen ze het zelf. En dat is ook weleens lekker. Zeker omdat je weet dat het bij de familie Chapoutier goed zit met de kwaliteit. Niet te zwaar in alcohol, lekker bij de buurtbarbecue of op een terrasje bij een zomerse maaltijd. De stijl van deze wijn past helemaal in de trend naar fruitige, lichtere rode wijnen die je het best gekoeld kunt drinken.
M. Chapoutier Rouge Clair
2024 75CL - 11,5%Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over M. Chapoutier Rouge Clair
Ons verhaal
Michel Chapoutier is een iconische pionier en visionair uit de Rhône. Hij verbouwt zijn wijngaarden al decennialang volgens de biodynamische wijnbouw. Lang voordat biowijnen populair werden. In 1994 introduceerde Chapoutier als eerste wijnmaker ter wereld etiketten met braille. Michel Chapoutier werd door het toonaangevende wijnmagazine Wine & Spirits een levende legende genoemd. Robert Parker’s Wine Advocate waardeerde de afgelopen jaren vijf van zijn wijnen met de maximale score van 100 punten. Zijn dochter Mathilde Chapoutier produceert ook wijn. Samen met Mathilde maakt Michel Chapoutier wijn in Frankrijk, Spanje, Portugal, Duitsland en Australië.