Tropische Citruspunch
De Tropische Citruspunch is zomer in een schaal. Een zonnige mix van lychee, citrus en bruisende Chandon Garden Spritz zorgt voor een frisse, fruitige én licht sprankelende punch. Ideaal voor feestjes, borrels of elke gelegenheid die om zon en smaak vraagt, ook als het buiten regent.
10 min bereiden
11 ingrediënten
6-8 glazen
230 kcal per glas
€3,45 per glas
Ingrediënten
- 1 blik lychee (toko, ca 569 g)
- 100 ml (vers) sinaasappelsap
- 100 ml (vers) grapefruitsap
- 50 ml vers limoensap
- 75 ml lycheelikeur
- 75 ml Absolut Vodka
- ijsblokken*
- 1 fles Chandon Garden Spritz
- 1 sinaasappel, in dunne plakjes
- 1 grapefruit, in plakjes
- 1 limoen, in dunne plakjes
- evt. mini-watermeloen, in parten
Zo maak je 'm
- Laat de lychees uitlekken en vang de siroop op. Snijd de lychees in stukjes.
- Meng het sinaasappelsap, grapefruitsap, limoensap, lycheelikeur en Absolut Vodka in een grote punchbowl of karaf. Voeg 2 flinke handen ijsblokken en de stukjes lychee toe. Meng de Chandon Garden Spritz erdoor en proef. Voeg naar smaak de lycheesiroop toe. Schep de punch in glazen en garneer met plakjes sinaasappel, grapefruit, limoen en evt. parten watermeloen.
Tip!
Gebruik liefst grote blokken ijs zodat de punch niet te snel verwatert.
Cocktailpakketten
Om het nog makkelijker te maken om een heerlijke cocktail te bereiden hebben we kant-en-klare cocktailpakketten voor je samen gesteld. Met én zonder alcohol!
Bekijk alle cocktailpakketten >
toost& magazine
Dit recept komt uit de feesteditie van het magazine toost&. toost& is een magazine met handige tips, inspirerende verhalen en maakbare recepten voor liefhebbers van mooie wijnen, bieren, whisky en andere sterke én alcoholvrije dranken. Je kunt nu ook het magazine gemakkelijk digitaal lezen!