
Medium & granig
Akashi Meisei
50CL 40%
De Akashi Meisei is een Japanse Blended Whisky. In deze distilleerderij werd voorheen met name Sake gestookt voordat ze overstapte op de Akashi Meisei. De smaak is vanille, zoet en fruitig.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Akashi Meisei
De Akashi Meisei is een Japanse Blended Whisky. In deze distilleerderij werd voorheen met name Sake gestookt voordat ze overstapte op de Akashi Meisei. De smaak is vanille, zoet en fruitig.
Inhoud | 50 Centiliter |
Alcoholpercentage | 40% |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Ons verhaal
Deze whisky is vernoemd naar de stad van herkomst, Akashi. Deze distilleerderij is opgericht in 1984. Hier wordt slechts drie tot vier maanden per jaar whisky gedistilleerd, waardoor de productie zeer klein is.