
Easy rider
Bruce Jack Cabernet Sauvignon
Zuid-Afrika - Cabernet sauvignon 2019 75CL 14%
De wijnen van Bruce Jack zijn opvallend en herkenbaar. Op het etiket van deze wijn staat als smaakomschrijving: “Mint chocolate crunch with a twirl of blueberry”.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Bruce Jack Cabernet Sauvignon
De Zuid-Afrikaanse wijnen van Bruce Jack zijn opvallend en herkenbaar. Deze 100% cabernet sauvignon wordt gemaakt van druiven afkomstig uit de Western Cape. Op het etiket van deze wijn staat als smaakomschrijving: 'Mint chocolate crunch with a twirl of blueberry'. En dat kan kloppen, want je proeft cassis, bramen en ander zwart fruit met chocola en stevige tannines. Schenk hem bij rood vlees van de barbecue, lamsvlees of gegrilde aubergine. Ook lekker bij oude kazen.
-
Rode bessen, een weinig complexe jonge wijn.
anoniem
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Heerlijke wijn!
Rona Van ellen
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
-
Ja dit is er één die we vaker gaan drinken! Maar ondanks dat het een monocépage zou moeten zijn vermoeden wij dat er een drupje Pinotage bij zit. Maar zeker de moeite waard
LJL van Dijk
Heeft dit artikel gekocht
Geverifieerd
Deze druif geeft stevige wijnen met aroma's van cassis en cederhout en hoge tannines. Past perfect bij gegrild vlees en gerechten met veel peper.
Beschrijving | De wijnen van Bruce Jack zijn opvallend en herkenbaar. Op het etiket van deze wijn staat als smaakomschrijving: "Mint chocolate crunch with a twirl of blueberry". |
Inhoud | 75 Centiliter |
Alcoholpercentage | 14% |
Soort | cabernet sauvignon |
Ingrediënten | Contains sulfites |
Allergie-informatie | Sulfur Dioxide and Sulfits |
Oorsprong | Zuid-Afrika |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Ons verhaal
Bruce Jack is een bijzondere persoonlijkheid. Deze Zuid-Afrikaanse surfer, voormalig rugbyspeler en wijngenie heeft eerst gewerkt bij een van de grootste wijnbedrijven ter wereld (Accolade Wines). Daarna is hij wijn gaan maken bij The Drift (in het Zuid-Afrikaanse Overberg) en tegenwoordig maakt hij wijn onder zijn eigen naam: Bruce Jack Wines. Je zou kunnen zeggen dat wat Top Gear heeft gedaan voor de auto industrie gelijk is aan wat Bruce Jack aan het doen is voor de wijn industrie. Zijn motto is dan ook dat kwaliteitswijn voor iedereen bereikbaar moet zijn. De wijnen die onder zijn naam op de markt verschijnen zijn herkenbaar aan een opvallend etiket met bijzondere namen, scherpe teksten en opvallende smaakomschrijvingen.