Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Château La Tour de Bessan
Château La Tour de Bessan Margaux
Frankrijk

Premium

Ferm & Stevig

25. Normaal 25.99 Jouw Premium prijs

Premium

Château La Tour de Bessan Margaux

Frankrijk - Merlot, Cabernet sauvignon, Petit verdot 2022 75CL 14%

Alles over Château La Tour de Bessan Margaux

Mooie Bordeaux uit het gebied Margaux. Gemaakt met 50% merlot, 44% cabernet sauvignon, 6% petit verdot. In de smaak mooi donker fruit zoals bramen en zwarte bessen. Door houtrijping, 30% in nieuwe Franse eikenhouten vaten, ook een zachte en ronde kruidigheid. Lekker bij gegrild lamsvlees, kalfsvlees of gevogelte.

Het gebied Margaux is wereldberoemd, vooral ook door het Château Margaux. Dit wereldberoemde wijnbedrijf is een zogenoemde grand cru en ligt op een paar kilometer van Château La Tour De Bessan. Van oudsher worden daar de beste wijnen van de – stroomafwaarts gezien – linkeroever gemaakt, daarmee bedoelen we de zuidkant van de rivier de Gironde. Château Margaux is online ook te koop bij Gall & Gall.

Château La Tour de Bessan Margaux

2022 75CL - 14%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen

Betaal de Premium prijs van dit artikel

WORD NU PREMIUM MEMBER

  • 10% korting op wijn, whisky, bubbels en alcoholvrij
  • Een jaar lang exclusieve Premium Deals op wijn & sterk
  • 2x zo snel Air Miles sparen
10.

Alles over Château La Tour de Bessan Margaux

Ons verhaal

Frankrijk, Bordeaux, Margaux
Frankrijk, Bordeaux, Margaux
Vignobles Marie-Laure Lurton Frankrijk, Bordeaux, Margaux

De wijnmaakster Marie-Laure Lurton komt uit een beroemde wijnfamilie: zowel haar vader Lucien Lurton als oom André Lurton waren bekende wijnmakers. Haar vader droeg aan het einde van de vorige eeuw al zijn wijnbedrijven over aan zijn tien (!) kinderen. Marie-Laure maakt samen met haar team wijn op het Château La Tour de Bessan in Margaux en op het Château de Villegeorge in de Haut-Médoc, net buiten de grenzen van het Margauxgebied. Op het Château La Tour de Bessan wordt gewerkt volgens de principes van de ‘viticulture responsable’; er wordt zo duurzaam mogelijk gewerkt met aandacht voor de natuur én voor de mensen die meewerken.

Anderen kochten ook

Recent bekeken

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen

Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.