Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Hakushu
Hakushu 18 Years 100th Anniversary Limited Edition
Japan

Krachtig & rokerig

Bijzondere whisky

1899. Normaal 1899.00 Jouw Premium prijs

Hakushu 18 Years 100th Anniversary Limited Edition

Japan - Malt 70CL 48%

Alles over Hakushu 18 Years 100th Anniversary Limited Edition

Ontdek deze elegante Hakushu 18 jaar oude Peated Single Malt Whisky - Limited Edition. Deze whisky is een eerbetoon aan het 100 jarig bestaan van de House of Suntory. Met zorgvuldig geselecteerde malt whisky's, minstens 18 jaar gerijpt in diverse vaten, belichaamt deze limited edition; vakmanschap en Japanse cultuur en biedt het een unieke rokerige en verse smaak, verzacht door zuiver bergwater.

Vier het 100 jarig bestaan van de House of Suntory met ‘Japanese Smokiness’.
'Pleated’' is een term die meestal wordt geassocieerd met Schotse whisky's, echter, deze whisky onthult een ander soort geturfde whisky - die wordt aangeduid als de ‘Japanese Smokiness’. Verfijnd en elegant, deze Hakushu pleated malt brengt een nieuw perspectief op pleated whisky. De rook hier is minder sterk, nooit overheersend en in typische Japanse stijl, complexer en zachter. Wat opvalt is de smaakbalans - een pittige, peperige kennismaking, een langzame golf van schone rook die dieper wordt terwijl het zijn kruidige tonen en groenfruitige ondertonen onthult. Het flesontwerp is gelaagd met nuances van donkergroen en lichte gouden vlokken om de weelderige en rokerige, maar toch delicate smaken van de whisky te weerspiegelen.

Hakushu 18 Years 100th Anniversary Limited Edition

70CL - 48%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen
  • Bekijk Winkelvoorraad
    Altijd gratis ophalen in de winkel of: Bekijk Winkelvoorraad
  • Alles over Hakushu 18 Years 100th Anniversary Limited Edition

    Ons verhaal

    Japan, Yamanashi, Hokuto
    Japan, Yamanashi, Hokuto
    Hakushu Japan, Yamanashi, Hokuto

    De Hakushu distilleerderij is een Japanse whisky distilleerderij die in 1973 werd opgericht en is gelegen in de prachtige bergen van de regio Yamanashi. De distilleerderij maakt gebruik van het zachte water uit de nabijgelegen bergen en de beste ingrediënten om hun whisky's te produceren. De whiskys van Hakushu staan bekend om hun frisse rokerige smaken. Een unieke combinatie! De distilleerderij is daarnaast onderdeel van Beam Suntory 's werelds op twee-na grootse premium dranken bedrijf.

    Anderen kochten ook

    Recent bekeken

    • icon
      Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
    • icon

      Gratis bezorging vanaf € 55,-

    • icon
      Veilig betalen

    Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.