
Classic Red
2e halve prijs
Lanzerac Syrah
Oorsprong - Zuid-Afrika 2018 75CL 14%
Het Zuid-Afrikaanse Lanzerac is een echte pinotage-specialist, maar er wordt ook een bijzonder goede syrah gemaakt. De helft van de wijn rijpt op deels nieuwe eikenhouten vaten.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Lanzerac Syrah
Het Zuid-Afrikaanse Lanzerac is een echte pinotage-specialist, maar er wordt ook een bijzonder goede syrah gemaakt. Hiervoor rijpt de ene helft van de wijn op roestvrijstalen tanks. De andere helft rijpt op nieuwe en gebruikte eikenhouten vaten. Hierdoor is de wijn fruitig en tegelijkertijd complex. Hij is krachtig met bosbessen, pruimen, witte peper, rooibos, specerijen en kruiden zoals koriander. Je schenkt hem bij lamsschouder, ribeye van de barbecue of bij een rijk gevuld charcuterie plateau.
-
Henk Reijerse
Super wijntje.
Rijke, krachtige en soms vlezige wijnen worden gemaakt van de syrah druif. Drink 'm bij donker vlees en exotische specerijen.
Beschrijving | Het Zuid-Afrikaanse Lanzerac is een echte pinotage-specialist, maar er wordt ook een bijzonder goede syrah gemaakt. De helft van de wijn rijpt op deels nieuwe eikenhouten vaten. |
Inhoud | 75 Centiliter |
Alcoholpercentage | 14% |
Soort | syrah |
Oorsprong | Zuid-Afrika |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Platter's Wine Guide
Int. Wine & Spirits Competition
Ons verhaal
Vanaf 1920 verschijnen de eerste wijnen van het landgoed Lanzerac. Die sinds 1940 jaar na jaar vele prijzen winnen en bekend staan als één van de beste wijnen van Zuid-Afrika. Eind jaren vijftig werd het bedrijf opgesplitst in een professioneel wijnbedrijf en een hotel. Een schitterende plek waar je nog steeds heerlijk kunt logeren.