
Tripel
Per flesSt. Bernardus Tripel
33CL 7,5%
De tripel, met een alcoholgehalte van 8%, heeft een mooie kleur bijna amber, met een indrukwekkende schuimkraag.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over St. Bernardus Tripel
Bij het assortiment van St. Bernardus zat nog geen blonde tripel. Traditioneel als men in Westvleteren is deed men niet mee aan die nieuwlichterij. Pas in 1992, door een nieuwe regelgeving en doordat bier gebrouwen buiten de muren van een trappistenklooster niet langer de benaming 'trappist' mag voeren, wordt aan een blonde tripel toegevoegd.
Inhoud | 33 Centiliter |
Alcoholpercentage | 7,5% |
Ingrediënten | Ingrediënten: Water, GERSTEmout, suiker, hop, gist. |
Allergie-informatie | Barley and Barley Products, Cereals and Their Derivatives |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Ons verhaal
De brouwerij werd in 1946 opgericht door Evarist Deconinck. Hij had sinds de jaren dertig een kaasmakerij in Watou, België. Hij sloot in die tijd een contract af met de paters van de Sint-Sixtusabdij van Westvleteren, die hun bier niet meer zelf verder wilden commercialiseren. De Poolse meesterbrouwer van de abdij van Westvleteren stapte over naar de nieuwe brouwerij van Deconinck, waar voortaan het bier Sint-Sixtus gebrouwen werd. De paters in de abdij brouwden enkel nog voor eigen gebruik. In 1959 besliste Deconinck om met de productie van kaas te stoppen en zich volledig toe te leggen op het brouwen. In 1992 werd de overeenkomst met de paters van de Sint-Sixtusabdij stopgezet, omdat de paters besloten dat alleen de bieren die gebrouwen werden binnen de muren van de abdij, het ‘Authentic Trappist Product’ label mochten hebben. De bieren werden daarom in de brouwerij volgens de originele recepten verder gebrouwen onder de naam St. Bernardus.