Skip to main content
Welkom
0
Home Alles van Hatozaki
Hatozaki Umeshu Cask 12 Years
Japan

Mild & Zacht

Bijzondere whisky

99. Normaal 99.95 Jouw Premium prijs

Hatozaki Umeshu Cask 12 Years

Japan - Malt 70CL 46%

Alles over Hatozaki Umeshu Cask 12 Years

Een 100% handgemaakte malt whisky, met een blend van premium single malts, elk minimaal 12 jaar gerijpt in Amerikaans eiken vaten voordat ze met elkaar werden vermengd en vervolgens verder afgewerkt in op maat gemaakte vaten die eerder de verfijnde Umeshu (Japanse pruimen) likeur bevatten voor nog eens 6 maanden. Deze combinatie resulteert in een complexe smaak met tonen van rijpe pruimen, honing en vanille.

Hatozaki Umeshu Cask 12 Years

70CL - 46%
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon

    Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel

Online op voorraad

Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie

  • icon
    Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
  • icon

    Gratis bezorging vanaf € 55,-

  • icon
    Veilig betalen
  • Bekijk Winkelvoorraad
    Altijd gratis ophalen in de winkel of: Bekijk Winkelvoorraad
  • Alles over Hatozaki Umeshu Cask 12 Years

    Ons verhaal

    Japan, Akashi
    Japan, Akashi
    Hatozaki Japan, Akashi

    De Kaikyo-distilleerderij (genoemd naar de Akashi-Kaikyo-brug die aan de voet van de distilleerderij ligt) bevindt zich in de buurt van Akashi, een stad in het zuiden van Japan. De familie Yonesawa destilleert sinds 1917, maar het was een eeuw later dat de whiskyproductie voor het eerst werd geïnitieerd. Hatozaki, de whisky geproduceerd door de distilleerderij is vernoemd naar een nabijgelegen vuurtoren (de oudste stenen vuurtoren in Japan).

    Anderen kochten ook

    • icon
      Bestel voor 22:00 vandaag, morgen in huis
    • icon

      Gratis bezorging vanaf € 55,-

    • icon
      Veilig betalen

    Het product is toegevoegd aan je favorieten en is alleen beschikbaar in deze browser. Log in of registreer om je favorieten op te slaan naar je acccount.