
Vol & rijk
Jameson Caskmates Stout
Oorsprong - Ierland 70CL 40%
De bekende Ierse whisky welke gerijpt heeft op Stout biervaten. De invloed van het bier vult de subtiele smaak van Jameson whiskey aan met tonen van cacao, koffie en butterscotch.
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Alles over Jameson Caskmates Stout
Ierse whiskey, ambachtelijke biervaten. Zoals alle goede gesprekken, begon ook dit gesprek tussen Jameson's Head of Whiskey Science en de Head Brewer van een lokale ambachtelijke bierbrouwerij, aan de bar. De drie keer gedistilleerde Jameson whiskey wordt gerijpt op eikenhouten vaten en heeft veel elementen van donker bier. Een verwisseling van whiskey en biervaten kort daarna, resulteerde in Jameson Stout Edition. De invloed van het bier vult de subtiele smaak van Jameson whiskey aan met tonen van cacao, koffie en butterscotch. De samenwerking maakt van Jameson een opmerkelijke, moderne whiskey.
-
anoniem
Erg lekker, zalig zacht Iers, enorm romig door het stout vat!
-
anoniem
Lekkere whisky, zoetig....
-
J.H.G. Theunissen
Ben nooit een voorstander geweest van Ierse Whisky maar Jameson Stout (maar ook de IPA) zijn me prima bevallen. Een Whisky voor alledag zou ik zomaar zeggen. Lekker zacht en met een aangenaam smaakje.
-
Jean-Paul Das
Top wat zacht een een aroma van vanille
Inhoud | 70 Centiliter |
Alcoholpercentage | 40% |
Oorsprong | Ierland |
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.
Jim Murray
Int. Wine & Spirits Competition
Mening van onze expert
John JamesonSo smooth I would drink it even if my name were not on it
Ons verhaal
In 1780 legde John Jameson in de Bowstreet Distillery in Dublin de basis voor zijn whiskey, die zou uitgroeien tot 's werelds meest favoriete Ierse whiskey. Zijn motto hierbij was 'Sine Metu', wat 'zonder vrees' betekent en nog steeds vermeld staat op iedere Jameson fles. Om de meest verfijnde Ierse whiskey te kunnen produceren, moedigde hij de boeren uit de omgeving aan de beste kwaliteit gerst te verbouwen. Er werd geinvesteerd in alleen de allermooiste vaten en zijn werknemers behoorden tot de best betaalden uit de regio.